Konsorcjum Prawno-Konsultingowe LEX

ul. Olimpijska 5 94-043 Łódź

fax(0-42)209-35-64
zgłoszenia

tel (0-42)209-30-66
w sprawach szkoleń

tel (0-42)209-35-70
w sprawach szkoleń

Jesteśmy też tu...
http://konsorcjumlex.wix.com/ochrona-danych-osob

e-mail: kontakt@konsorcjumlex.pl

NIP: 727-113-73-87

REG: 100366784


Zasady prawne obowiązujące w firmie KPK LEX.

Administratorem danych osobowych jest firma Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex z siedzibą w Łodzi przy ul. Olimpijskiej 5 Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z art. 6 pkt 1 ust. a,b,f Rozporządzenia PE i R(EU) 2016/679 z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
Firma KPK LEX przetwarza Twoje dane w celu ;
• umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną, w tym dokonywania transakcji za usługi świadczone w ramach Umowy, • realizacji umów zawartych w ramach umowy sprzedaży wszelkiego rodzaju usługi czy innych form konsultingu; • obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz, kontaktowania się z Tobą, w tym w celach związanych ze świadczeniem usług (poprzez dostępne kanały komunikacji, w szczególności i za Twoją zgodą - przez e-mail oraz telefon i inne urządzenia końcowe) • rozliczeń fiskalno-podatkowych • realizacji prawnie usprawiedliwionych celów AD w zakresie prowadzenia marketingu bezpośredniego usług własnych • obsługi Twoich próśb przekazywanych w szczególności działowi obsługi handlowej oraz przez formularz kontaktowy w sytuacji, gdy nie są one związane wprost z wykonaniem umowy • zapewnienie bezpieczeństwa usług, które świadczymy Tobie drogą elektroniczną Podanie jakichkolwiek danych personalnych jest dobrowolne i nieobowiązkowe. Podobnie jak możliwość wglądu, sprostowania, ograniczenia, przenoszenia czy usunięcia. Wszelkie dane są chronione i zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych. Nie przewiduje się udostępniania danych osobowych innym podmiotom (w tym trzecim poza obszar EOG), chyba, że w granicach i na podstawie prawa.
Wszelkie zebrane dane w zakresie imienia nazwiska, telefonu, e-mail, przetwarzane i archiwizowane będą zgodnie z okresami przewidzianymi w przepisach szczególnych , do czasu utrzymania wykonania warunków umowy przez okres jej trwania, do czasu utrzymywania kontaktów biznesowych, do czasu wykazania zasady rozliczalności przetwarzanych danych. Zakres przetwarzanych danych jest wymogiem realizacji umowy i jest niezbędne do jej realizacji.
Przysługuje Ci oczywiście wyrażenie sprzeciwu wobec przetwarzanych danych jak również możliwość wniesienia skargi do PUODO. Przetwarzane Twoje dane nie podlegają zautomatyzowane przetwarzaniu w tym profilowaniu.
Wysyłając zapytanie oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w rubryce kontakt. W przeciwnym razie nie będzie możliwa odpowiedź na złożone zapytanie.

Dane zawarte w logach systemowych zbieranych przez serwis konsorcjumlex.pl mogą zawierać różne informacje, np. adres IP, dzięki któremu można ustalić skąd nastąpiło połączenie. Informacje te są wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją serwerami oraz są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji (np. ruchu na stronie). Mogą być także udostępniane organom do tego powołanym, jeśli zostanie stwierdzone naruszenie praw serwisu, próba włamania lub działanie na szkodę serwisu.
*Nazwisko :
Firma :
Telefon :
*E-mail :
Pytania :Pola oznaczone * są obowiązkowe.
 
 

Konsorcjum LEX 2007-2018     Creation : studYO & e-promocja.com.pl